• YARIM ALTIN
  1.580,20
  % 0,30
 • AMERIKAN DOLARI
  7,9701
  % 0,37
 • € EURO
  9,4633
  % 0,61
 • £ POUND
  10,4074
  % -0,06
 • ¥ YUAN
  1,1917
  % 0,32
 • РУБ RUBLE
  0,1045
  % 0,86
 • BITCOIN
  102825,504
  % -1,19
 • BIST 100
  1.190,63
  % -0,64

GRAM ALTIN %100 KAZANDIRIR!

GRAM ALTIN %100 KAZANDIRIR!

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yazıma başlamadan önce şunu belirtmek istiyorum ki burası kesinlikle yatırım tavsiyesi olan bir site değildir. Uzun yıllardır araştırma yapmış ve bu işten ciddi paralar kazanmış birisi olarak yazıyorum. Herkesin aklında bir soru var. Altının gramı ne kadar olacak?

Öncelikle şu soruları hatırlatalım. Dolar yükseliyor altın yükselir mi? Dolar düşüyor altın düşer mi? Arkadaşlar doların yükselmesi altını mutlaka yükseltir ancak doların düşmesi altını asla düşürmez. Ufak tefek geriye çekilmeleri dahil etmiyorum. Öncelikle şunu çok iyi anlamalısınız ki dünyadaki en değerli maden altındır. Kuralıkta olsa, savaşta çıksa altın her zaman yerinde ağırdır. Bugün dünyanın en büyük ekonomilerine sahip ülkelerin paraları yarın yok olabilir. Dolar, Euro tarihe karışabilir ancak altın her zaman değerlidir ve böyle olacaktır. 2000’li yılların başındaki altın fiyatı ile şuan ki altın fiyatını kıyasladığımızda ciddi bir fark göreceksinizdir. Bu söylemlerimden sonra ee o zaman paramız yoktu altın alamadık gibi sözleri çok işitiyorum. Evet haklısınız ancak şunu unutmayınız: Bugün 380 TL bandında olan altın bundan 5 sene sonra çok ciddi yükselmeler yaşadığında yine ee o zamanda çok yüksekti diyeceksiniz. Buradaki ince çizgi şudur: Altını ne zaman alırsanız alın PARA kazanırsınız! Evet gerçekten bu konuda çok iddalıyım. Altın her zaman yerinde ağırdır. Altının geçmeyeceği hiçbir ülke yoktur! Altınla alamayacağınız hiçbir ürün yoktur unutmayın!

ALTIN YATIRIMI YAPMAK GERÇEKTEN PARA KAZANDIRIR MI?

Evet arkadaşlar altın yatırımı yapmak gerçekten para kazandırır. Ne kadar paranız olursa olsun altın alıp enflasyondan kurtulabilirsiniz. Faize para yatırmak istemeyenler altın ile parasını koruyabilir. Ee altın yükselecek dedin ama halen yerinde sayıyor diyenler olabilir. Ama unutmayın altının değeri zamanla mutlaka ama mutlaka artacaktır. Elinizde ne kadar paranız olursa olsun altın alıp bu parayı katlayabilirsiniz. Özellikle dünyanın Pandemi süreci yaşadığı bir ortamda hayat pahalılığı git gide artıyor. Nakit parası olanın kazanacağı elinde altın olanın rahat edeceği bir hayat geliyor. Defaatla söylediğim gibi altın zamanla mutlaka yükselecektir. Altını 390 TL bandından alıp 380 e düşünce aa battık mı acaba diyenler lütfen altınınızı satmayın! Bu yatırımdan kesinlikle zarar etmezsiniz.

Gram Altın ile ilgili sorularınızı yazımın altına bekliyorum.